Úvodní stránka
Vítejte na zpravodajském serveru o sportu handicapovaných
Páté kolo sledgehokejové ligy nabídne duel Sparty s Vary PDF Tisk Email
sporty - Sledge hokej
Redakce: Adéla   
Středa, 05 Leden 2005 20:31
Česká sledge hokejová liga spěje do finále. O víkendu se uskuteční předposlední kolo její základní části. Nejprestižnějším utkáním by měl být souboj dvou momentálně nejlepších týmů - Sparty a Karlových Varů. Jak velmi výstižně uvádí server www.skvnowaco.cz, zápas začíná v T-Mobile Aréně symbolicky "v pravé poledne". A tenhle můj oblíbený western je pěkné drama. Snad padnou i nějaké góly a neskončí to remízou nula nula jako minule.
Celý článek...
 
Ve slalomu dnes naši paralympionici neklasifikováni PDF Tisk Email
sporty - Lyžování
Redakce: Adéla   
Úterý, 19 Březen 1996 19:22
V závěrečném slalomu speciál IX. zimních paralympijských her se ani jednomu z českých reprezentantů nepodařilo regulérně projet cílem. V závodě zrakově postižených figurovala Anna Kulíšková po prvním kole na osmém místě, bohužel ve druhém kole se svým traserem Martinem Kulíškem neprojeli 39. bránu a byli diskvalifikováni.

"Ty tyče takhle blízko u sebe nemám ráda," komentovala stručně své závěrečné vystoupení na turínské paralympiádě Anna Kulíšková, která si jinak domů přiváží stříbro ze superobřího slalomu. Slalom žen kategorie zrakově postižených vyhrála Pascale Casanová z Francie časem 2:01,77 min.

Ve slalomu mužů vozíčkářů figuroval Radim Kozlovský po prvním kole na 25. místě, bohužel ve druhém kole vypadl a závod nedokončil. Také on komentoval své závěrečné vystoupení v Sestriere stručně: "Slalom je loterie - dnes jsem prohrál." Slalom mužů kategorie sedící vyhrál Martin Braxenthaler z Německa v čase 1:23,19 min.

Česká výprava se tak vrací domů s jednou stříbrnou medailí na celkovém 17.-18. místě v hodnocení národů. Nejúspěšnější výpravou se ziskem 33 medailí, z toho 13 zlatých, stalo Rusko.

David Šnajdr, vedoucí výpravy 
Finále tenisového Prague Cup Czech Indoor 2006 ve švédské režii PDF Tisk Email
sporty - Tenis
Redakce: Adéla   
Úterý, 30 Listopad 1999 02:00
Jubilejní desátý ročník mezinárodního turnaje tenistů na vozíku Prague Cup Czech Indoor 2006 měl hned několik důvodů k oslavě. Letos se přesunul do série NEC Wheelchair Tennis Tour (kategorie ITF 3), což ho zařadilo mezi tři největší halová klání v Evropě. Důkazem jeho prestižnosti byla i účast dvou hráčů první světové desítky - Poláka Tadeusze Kruszelnického (6. hráč světového žebříčku) a Rakušana Martina Legnera (7.). Navíc na Prague Cup do Club Hotelu Praha v Průhonicích dorazil rekordní počet více než dvaceti hráček. Celkem usilovalo od 29. 11. do 3. 12. o cennou trofej pro vítěze 90 tenistů z celého světa.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 241 242 243 244 245 Další > Konec >>

Ve zkratce

29. 11. (21:42) Více fotografií z Rugbymanie
od Jana Povýšila najdete ve Fotogalerii Handisportu. (ant)
 
8. 9. (22:26) Žánrové fotky
z Olympic Parku a věže Orbit najdete ve Fotogalerii Handisportu. (ant)
 
6. 9. (18:55) Ve Fotogalerii Handisportu.cz
najdete obrázky z dnešního utkání ve skupině o 5. - 8. místo v paralympijském turnaji zrakově handicapovaných fotbalistů mezi Velkou Británií a Čínou. (ant)
 
4. 9. (23:36) Paralympijský fotoblog
na Aktuálně.cz naleznete zde. (ant)

Mediální partner

Banner

Bannery

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
HANDISPORT.CZ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting