Událost měsíce Rozhovor s ... Mistrovství republiky Zahraniční okénko Hvězdy odjinud Události ze zákulisí Zajímavosti

Hlavní stránka
Atletika
Basketbal
Boccia
Cyklistika
Florbal
Lukostřelba
Lyžování
Plavání
Rugby
Sledge hokej
Tenis
Ostatní sporty

Glosy a komentáře
Diskuzní fórum
Fotogalerie
Odkazy

Stolní tenis

Jediná česká medaile pro stolní tenisty z mezinárodního mistrovství Slovenska - bronz Reného Tauše
20. 6. 2007 (22:36) Čeští stolní tenisté vozíčkáři se zúčastnili ve slovenských Piešťanech Mezinárodního turnaje s bodovým faktorem 30. Jako již tradičně se na Slovensku sjíždí světová špička a turnaj spíše připomíná malé mistrovství světa (199 hráčů vozíčkářů). Naše výprava čítala v letošním roce rekordních deset hráčů, chyběl pouze Tomáš Přibyl, který dal přednost "rekreaci" v Kladrubech. Zastoupit ho proto musel nováček na světových stolech Pavel Novák - zařazen byl do skupiny 1 - a nevedl si při premiéře vůbec špatně.
[ celý článek ]

Stolní tenistka Martina Fedorová byla na domácí půdě sedmá
23. 5. 2007 (23:14) V herně stolního tenisu TJ OP Prostějov se uskutečnil IV. ročník prostějovského poháru vozíčkářů ve stolním tenise konaný jako jeden z dílů Českého poháru. Marketinkově se na uspořádání akce podílela reklamní agentura TAITO a sportovně organizační stránku zajišťoval oddíl stolního tenisu TJ OP Prostějov.
[ celý článek ]

Mistrovství republiky

František Glazar zářil na mistrovství republiky stolních tenistů na vozíku
23. 5. 2007 (23:02) 13. ročník mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů slavnostně zahájil Tomáš Kuřec, místostarosta městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz za přítomnosti dalších hostů z řad zástupců institucí a sponzorů. Ti pak i za jejich dohledu začali bojovat o tituly v šesti kategoriích. Obdiv sklidili všichni hráči a letos jsme se dočkali i několika překvapení.
[ celý článek ]

Ve Slovinsku stříbrný stolní tenista René Tauš
5. 5. 2007 (00:13) Od 28. dubna do 2. května proběhl první ročník mezinárodního turnaje ve stolním tenise vozíčkářů v krásném prostředí Julských Alp ve známém horském středisku Kranjska Gora ve Slovinsku. Pro pořadatele to byla generálka na říjnové Mistrovství Evropy, které budou pořádat na stejném místě.
[ celý článek ]

Na turnaji v Mohelnici spolu letos poprvé změřili síly nejlepší čeští stolní tenisté na vozíku: Michal Stefanu a René Tauš
29. 4. 2007 (08:44) V sobotu 21. dubna proběhl v moravské Mohelnici další turnaj Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu s názvem podle hlavní sponzora Siemens Cup. Tohoto tradičního klání se tentokrát zúčastnil rekordní počet hráčů - celkem 49. Pozvání pořadatelů manželů Navrátilových z TJ Invaclub Loštice neodmítl poslanec Martin Tesařík ani zástupci města Mohelnice. Skupina A, kde hrálo 13 hráčů včetně domácího Standy Navrátila, vyvrcholila prvním letošním soubojem našich dvou nejlepších hráčů Michala Stefanu a Reného Tauše. Tentokrát zvítězil 3:1 Michal. V boji o třetí místo porazil otrokovický Vladimír Kadlík 3:0 Jitku Pivarčiovou.
[ celý článek ]

První letošní turnaj ve stolním tenise vozíčkářů vyhráli Tauš, Zvolánek a Suchánek
18. 4. 2007 (17:50) Velikonoční sobota se stala dějištěm jubilejního desátého ročníku nominačního turnaje. Do klatovské sportovní haly se sjeli vozíčkáři ze všech koutů Čech a Moravy, za účasti reprezentantů naší vlasti. Hrálo se ve třech výkonnostních kategoriích A, B, C, v celkovém počtu 44 hráčů. Ve skupině A soupeřilo 14 účastníků, v béčku a céčku shodně 15.
[ celý článek ]

Stolní tenista Hadrava si z turnaje Jordan OPEN 2007 přivezl cenný tchajwanský skalp
30. 3. 2007 (08:15) Kvalifikační boje do Číny začaly turnajem v jordánském Ammánu, z Česka se zúčastnili Luboš Trčka a Jarda Hadrava. Startovní listina nás okamžitě vrátila zpátky na zem, žádný sběr laciných bodů se konat nebude, akce se účastní kompletní Čína a Francie, v současnosti největší pingpongové velmoci, dále Tchaj-wan, Německo atd. Na Francouze jsme narazili oba již ve druhém kole OPENu, ostudu jsme ale neudělali, já prohrál s vynikajícím Merrienem 1:3, Luboš s ještě lepším Emericem také 1:3.
[ celý článek ]

Přehled akcí stolních tenistů vozíčkářů
1. 2. 2007 (18:37) V této sezóně se uskuteční následující akce stolních tenistů vozíčkářů:
a) bodované turnaje Českého poháru:
1. Klatovy (7. 4.)
2. Mohelnice (21. 4.)
3. Prostějov (19. 5.)
4. Liberec (9. 6.)
5. Turnov (16. 6.)
6. Cheb (7. 7.)
7. Praha (8. 9.)
8. Žďár nad Sázavou (22. 9.)
9. Mohelnice (6. 10.)
10. Pardubice (27. 10.)
11. Brno (24. 11.)

b) mistrovství republika:
MČR jednotlivců (10. - 13. 5., Ostrava)
MČR družstev (12. - 15. 7., Otrokovice)

Jaroslav HadravaStolní tenista Karel Zmrzlý ve hře o cenu pro nejlepší příběh Fair play deníku MF DNES, serveru idnes.cz a Českého olympijského výboru!
28. 12. 2006 (19:09) Mistr Evropy z roku 2005 v soutěži družstev ve stolním tenise na vozíku Karel Zmrzlý přiznal v důležitém momentu utkání v brněnském přeboru soupeři teč míčku o stůl, set i zápas nakonec prohrál, ale udělal by to ve stejné situaci klidně znovu. Celý příběh čtěte [ zde ] a na stejném místě můžete i hlasovat do zítřka do 12:00 pro nejlepší příběh roku. Za tip děkuju Janě Goldové.

Alice Tejkalová


Turnaj "O pohár primátora Brna" zakončil sezónu stolních tenistů na vozíku
25. 11. 2006 (18:15) K desátému poslednímu turnaji Českého poháru ve stolní tenisté se sešli vozíčkáři tradičně v Brně v areálu ÚSP Kociánka. Slavnostního zahájení i ukončení se zúčastnila celá řada významných hostů, ředitel odboru Sportu a tělovýchovy na MŠMT Jan Husák, hejtman Jihomoravského kraje Stanislav Juránek nebo poslanec Ladislav Šustr.
[ celý článek ]

Jeden bronz stolních tenistů na vozíku
19. 10. 2006 (21:50) Ve dnech 24. 9. - 1.10. 2006 se v Montreux ve Švýcarsku konalo mistrovství světa ve stolním tenisu handicapovaných. Naše výprava stolních tenistů vozíčkářů měla 9 členů a 3 doprovody. Turnaj se konal v krásném městě u Ženevského jezera a ubytování i organizace byly na skvělé úrovni. Bohužel se nám moc nedařilo. Poté, co jsme si zvykli vozit několik medailí z takovýchto turnajů, včetně těch nejcennějších, je jedna bronzová medaile málo.
[ celý článek ]

4 medaile z MS v Montreux pro české stolní tenisty
6. 10. 2006 (10:15) Čeští stolní tenisté tentokrát nepřivezli z MS ve švýcarském Montreux takový počet cenných kovů jako třeba z loňského mistrovství Evropy v italském Jesolu, ale na rozdíl od "stříbrného a bronzového" světového šampionátu na Tchaj-wanu v roce 2002 získal jeden z reprezentantů titul mistra světa.
[ celý článek ]

MS stolních tenistů v Montreux: stříbro z OPENu pro Karabce, bronz pro Stefanu
26. 9. 2006 (11:27) Hned v úvodu mistrovství světa handicapovaných ve stolním tenisu, které se v těchto dnech koná ve švýcarském Montreux, se dařilo dvěma českým hráčům. Ivan Karabec v kategorii muži stojící OPEN (bez rozdílu postižení) dokázal vybojovat stříbrnou medaili, když podlehl až ve finále čínskému reprezentantu Ge Yangovi.
[ celý článek ]


10. 9. 2006 (9:30) Ve dnech 29. 8. - 3. 9. 2006 se konalo v italském městě Lignánu mezinárodní mistrovství ve stolním tenise tělesně postižených sportovců stojících a vozíčkářů. Za stojící stolní tenisty se tohoto mistrovství zúčastnili a zároveň si prověřili svou výkonnost před nadcházejícím MS ve Švýcarsku Tomáš Vrbka (kategorie 10) a Zbyněk Lambert (kategorie 7). Turnaje se zúčastnilo 146 sportovců. V kategorii OPEN (bez rozdílu postižení) skončil Tomáš Vrbka mezi posledními 32 a Zbyněk Lambert mezi posledními osmi. Ve skupinách dle postižení zvítězil Lambert a Vrbka byl třetí. V soutěži družstev získali čeští reprezentanti bronz.

Zbyněk Lambert

Zahraniční okénko

Dvakrát stříbro z German Open pro české stolní tenisty na vozíku
25. 8. 2006 (14:09) Od 16. do 20. srpna proběhl v německém Wuppertalu druhý ročník mezinárodního turnaje ve stolním tenise "German Open". Českou republiku reprezentovali René Tauš, František Glazar a Jaroslav Hadrava. Město Wuppertal je od Prahy vzdálené asi 850 kilometrů, takže cesta autem nám zabrala téměř celý den. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém Mercure Hotel bylo výborné. Bohužel to však byla poslední pozitivní věc ze strany organizátorů. První problémy nastaly hned druhý den při přesunu do Univerzitní haly vzdálené asi 5 kilometrů od hotelu. Na autobus jsme čekali přes hodinu. Do haly jsme se dostali až v půl desáté, po dvou minutách jsem již musel nastupovat k zápasu v Openu. Překvapení se nekonalo a prohrál jsem s Belgičanem Brandsem 0:3. Franta o hodinu déle prohrál vyrovnaný zápas s paralympijským vítězem z Barcelony Charliem Weberem, který se na mezinárodní scéně objevil poprvé po patnácti letech. Renda bez zaváhání prošel až do finále, kde prohrál s Norem Tommym Urhaugem těsně 2:3.
[ celý článek ]

Mistrovství republiky

Stolní tenisté SKV Otrokovice obhájili titul mistra České republiky
19. 8. 2006 (10:15) Ve sportovní hale "Na štěrkovišti" v Otrokovicích proběhlo pod záštitou primátora města Zlín Tomáše Úlehly Mistrovství České republiky tříčlenných družstev vozíčkářů ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev z ČR, dva týmy ze Slovenska a dva z Rakouska. Vysokou sportovní úroveň akce předznamenala již startovní listina jednotlivých týmů. Největší hvězdou turnaje byl liberecký René Tauš - třetí hráč světového žebříčku a paralympijský vítěz z Atén, dále pak domácí Lubomír Trčka, ze zahraničních účastníků Günter Unger (38. hráč sv. žebříčku) nebo Alena Kánová ze Slovenska - 6. hráčka světového žebříčku. Ke každoročním účastníkům patří také Rakušan Rudolf Hajek, vítěz ze Soulu a Barcelony.
[ celý článek ]

V Liberci zvítězil v Českém poháru stolních tenistů vozíčkářů domácí René Tauš
13. 6. 2006 (21:00) V sobotu 10. 6. se v Liberci uskutečnil turnaj ve stolním tenisu vozíčkářů. Pořadatelem turnaje byl Liberecký sportovní klub SKST Liberec. Turnaje se zúčastnilo 36 sportovců z celé republiky a konal se v herně stolního tenisu v Tipsport Aréně. K dipozici bylo 8 stolů. Ve skupině A se zúčastnilo turnaje 16 hráčů, ve skupině B 13 a v C pouze 7 hračů. Áčko vyhrál domácí René Tauš, před Michalem Stefanu a třetím Františkem Glazarem. Překvapením turnaje bylo vitězství Honzy Suji ve skupině B a druhé místo Ladislava Motyčky. Mezi Céčkaři se turnajem probil až na vrchol Milan Krejčí z SKV Praha.
[ celý článek ]

Čeští stolní tenisté vozíčkáři bodovali v Piešťanech
12. 6. 2006 (8:26) Od 1. do 4. června se v Piešťanech konalo Mezinárodní mistrovství Slovenska ve stolním tenise tělesně postižených Slovakia Open 2006. Turnaje s bodovým faktorem 30 se za ČSTPS zúčastnili René Tauš, Luboš Trčka, Karel Zmrzlý, Tomáš Přibyl, Jaroslav Hadrava a trenér Milan Jašek.
[ celý článek ]

III. ročník prostějovského poháru vozíčkářů ve stolním tenise se uskutečnil bez většiny předních českých hráčů
30. 5. 2006 (22:45) V Prostějově, v herně stolního tenisu TJ OP Prostějov, se uskutečnil III. ročník prostějovského poháru vozíčkářů ve stolním tenisu v rámci Českého poháru. Do města módy, jak se někdy Prostějovu díky firmě OP Profashion říká, přijelo celkem 30 hráčů. Tedy přibližně stejně jako v předešlých dvou letech. V kategorii "A" odehrálo turnaj 9, v "B" 10 a v "C" 11 účastníků.
[ celý článek ]

Mistrovství republiky stolních tenistů vozíčkářů: dvakrát první paralympijský vítěz a evropský šampión René Tauš
13. 5. 2006 (16:50) AKTUALIZOVÁNO Sportovní klub vozíčkářů Ostrava pořádal od 4. do 7. května ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou Ostrava-Mar. Hory a pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Evžena Tošenovského 12. ročník Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů.
[ celý článek ]

Skupinu A Českého poháru stolních tenistů vozíčkářů vyhrál v Klatovech dvojnásobný paralympijský vítěz Michal Stefanu
29. 4. 2006 (21:15) Dostaveníčko za zelenými stoly si dali dne 22.dubna 2006 vozíčkáři ze všech koutů České republiky, u příležitosti konání devátého ročníku nominačního turnaje Českého poháru ve stolním tenise vozíčkářů. Letos přijelo do města karafiátů Klatov 38 hráčů. Soutěž začala v devět hodin dopoledne a hrálo se na devíti stolech ve třech výkonnostních skupinách. Mezi hráči nechyběli ani reprezentanti ČR, medailisté ze světových pohárů a paralympiád.
[ celý článek ]

Jubilejní 40. mistrovství republiky jednotlivců ve stolním tenise tělesně postižených: čtyřnásobný triumf Jaroslava Cieslara
14. 4. 2006 (11:05) 40. mistrovství republiky hostily Otrokovice a zúčastnilo se ho 64 nejlepších hráčů dle aktuálního republikového žebříčku. V kategorii OPEN, ve které nastupují stolní tenisté bez rozdílu postižení, triumfoval Jaroslav Cieslar (10. v celkovém pořadí aktuálního světového žebříčku, 5. ve svojí kategorii TT9), před Petrem Křenkem a Milanem Kožušníkem. Kategorii OPEN žen vyhrála Michaela Zapletalová (na světovém žebříčku celkově 26., ve své skupině 8.), druhá skončila Jaroslava Janečková a třetí Dana Pavelková. V jednotlivých kategoriích zvítězili - Přemysl Zitta (TT10), Jaroslav Cieslar (TT9), Mojmír Janků (TT8) a Zbyněk Lambert (TT6-7). nejúspěšnějším stolním tenistou byl v Otrokovicích Jaroslav Cieslar, který vyhrál obě soutěže jednotlivců i čtyřhru a smíšený debl (s Přemyslem Zittou, respektive Michaelou Zapletalovou).

Alice Tejkalová

Siemens CUP 2006 v Mohelnici odstartoval Český pohár stolních tenistů vozíčkářů
11. 4. 2006 (16:10) V sobotu 8. dubna se uskutečnil v tělocvičně Integrované střední školy technické v Mohelnici již pojedenácté turnaj Siemens Cup, tentokráte jako úvodní turnaj Českého poháru vozíčkářů 2006. Záštitu nad celou akcí převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje Ing. Ladislav Kavřík.
[ celý článek ]

Přehled akcí stolních tenistů vozíčkářů
5. 4. 2006 (22:06) V této sezóně se uskuteční následující akce stolních tenistů vozíčkářů:
a) bodované turnaje Českého poháru:
1. Mohelnice (8. 4.)
2. Klatovy (22. 4.)
3. Prostějov (20. 5.)
4. Liberec (10. 6.)
5. Liberec (24. 6.)
6. Cheb (8. 7.)
7. Praha (9. 9.)
8. Žďár nad Sázavou (7. 10.)
9. Mohelnice (21. 10.)
10. Brno (11. 11.)

b) mistrovství republika:
MČR jednotlivců (4. - 7. 5., Ostrava)
MČR družstev (10. - 12. 8., Otrokovice)

c) mezinárodní akce:
Mezinárodní turnaj Lasko - Slovinsko (10. 5. - 14. 5.)
Mezinárodní turnaj Piešťany - Slovensko (31. 5. - 4. 6.)
Mistrovství světa Montreaux - Švýcarsko (22. 9. - 2. 10.)

Jaroslav Hadrava
Program startů tělesně postižených stolních tenistů v kategorii stojící na tuto sezónu
24. 3. 2006 (15:08) AKTUALIZOVÁNO Vzhledem k tomu, že mezi ČPV a ČSTPS ještě není vše soudně ukončeno, tak se letošních startů v zahraničí zúčástní z finančních důvodů pouze reprezentanti, kteří se nominovali na MS. Jsou to Ivan Karabec (kategorie 10), Tomáš Vrbka (10), Jaroslav Cieslar (9), Miroslav Cinibulk (9), Jiří Soukup (8), Daniel Horut (7), Zbyněk Lambert (7), Michala Žáková-La Bourdonnaye (9), Michaela Zapletalová (9) a Jaroslava Janečková (8).

1) Novi Sad (Srbsko) 29.3. - 2.4.
2) Laško (Slovinsko) 10. - 14.5.
3) Piešťany (Slovensko) 31.5. - 14.6.
4) Wladyslawowo (Polsko) 14. - 18.6.
5) Lignano (Itálie) 29.8. - 3.9.
6) Mistrovství světa v Montreaux (Švýcarsko) 22.9. - 2.10.

Mistrovství republiky jednotlivců se bude hrát v Otrokovicích 7. - 8.4. Mistrovství republiky družstev bude v Jičíně 8.- 9.9. 2006.

Zbyněk LambertLenka Josková ani Jiří Stach neprošli na Mistrovství světa mentálně handicapovaných stolních tenistů přes osmifinále
29. 10. (16:35) Lenka Josková si natáhla sval v rameni, čímž byl částečně ovlivněn její osmifinálový výkon, navíc její polská soupeřka byla velmi kvalitní, takže Josková prohrála 0:3 a umístila se na 9. - 16. příčce. Jiří Stach ztroskotal na stolním tenistovi z Ruska. V poměrně vyrovnaném zápase mu podlehl také 0:3, a patří mu tedy stejně jako Lucii Joskové 9. - 16. místo.

Lucie Lukáčová, vedoucí výpravyČeští reprezentanti Josková a Stach zasáhnou zítra na Mistrovství světa stolních tenistů INAS - FID do vyřazovacích bojů v soutěži jednotlivců
28. 10. (22:40) Dnes ukončil svou účast na mistrovství světa mentálně handicapovaných stolních tenistů Jan Pokuta, který prohrál s hráčem z Japonska 0:3 a umístil se (předběžně) na 41. příčce. Oficiální výsledky budou až zítra, po ukončení MS. Vypadla také Marie Horváthová, která sice vyhrála nad Afričankou 3:0, ale vzápětí podlehla Japonce 0:3 a patří jí tak (opět předběžně) 19. pozice.
[ celý článek ]


Na Mistrovství světa ve stolním tenise INAS - FID rozehráli své soutěže jednotlivci
27. 10. (21:20) Na světovém šampionátu mentálně postižených stolních tenistů ve Francii se zatím nejlépe z Čechů vede Jiřímu Stachovi, který ve skupině porazil všechny tři soupeře a z prvního místa postoupil do druhého kola mezi 24 nejlepších hráčů. Lenka Josková vyhrála ve skupině dvakrát, a probojovala se tak ze druhého místa v ní do dalšího kola. Jan Pokuta (3. ve své skupině) a Marie Horváthová (4. ve své skupině) postoupili pouze do tzv. open kola, nebo též kola naděje.

Alice Tejkalová, zdroj výsledků Lucie Lukáčová, vedoucí výpravy
České týmy mužů a žen se na Mistrovství světa ve stolním tenise INAS - FID umístily shodně na 5. - 8. příčce
26. 10. (13:45) Mentálně postižení stolní tenisté Jiří Stach a Jan Pokuta porazili na světovém šampionátu ve Francii v soutěží týmů ve skupině Austrálii 3:1 a podlehli Japonsku 1:3. Ve druhem kole je však zastavili Poláci, kteří zvítězili naprosto jasně 3:0. Lenka Josková s Marií Horváthovou vyhrály ve skupině 3:0 nad týmem Jižní Afriky a prohrály 0:3 s Polskem. Ve druhém kole se musely sklonit před Francouzkami, které je porazily 3:0. V celkovém pořadí patří českým týmům 5. - 8. místo.

Alice Tejkalová, zdroj výsledků Lucie Lukáčová, vedoucí výpravyČeská výprava odcestuje na Mistrovství světa ve stolním tenise mentálně postižených INAS – FID s velkými ambicemi
23. 10. (9:10) TISKOVÁ ZPRÁVA Ve francouzském městečku Thouars se ve dnech 24. až 30. října uskuteční Mistrovství světa ve stolním tenise mentálně postižených INAS - FID. Vloni bylo toto město dějištěm mezinárodního mistrovství Francie, kterého se čeští reprezentanti účastnili, takže reprezentační sestava vyslaná Českým svazem mentálně postižených sportovců ve složení Květa Telváková, Lenka Janoušková, Jiří Stach a Jan Pokuta nejede do neznámého prostředí.
[ celý článek ]

Startuje mistrovství Evropy stolních tenistů
15. 9. (15:30) Dnes začíná slavnostním zahájením Mistrovství Evropy handicapovaných stolních tenistů v italském Jesolu. Českou republiku na něm bude reprezentovat 17 mužů a 4 ženy včetně paralympijských vítězů Michala Stefanu, Reného Tauše, Ivana Karabce a Františka Glazara, či bronzové medailistky z her v Sydney a čtvrté v Aténách Jitky Pivarčiové.

Šampionát v Jesolu budu pochopitelně bedlivě sledovat (s víkendovou přestávkou), zejména výsledky českých stolních tenistů. Pokud byste chtěli výsledky sledovat nezávisle na www.handisport.cz (případně o víkendu :-)), tady je link na webové stránky:[ http://www.ttecjesolo2005.it ].

Alice Tejkalová

26. 9. 2006 (12:29) Výsledky z MS stolních tenistů v Montreux můžete sledovat [ zde ]

2. 10. 2005 (13:55) Výsledky stolních tenistů na ME v Jesolu:

OPEN
2. místo - Ivan Karabec (OPEN, stojící)
3. místo - René Tauš (OPEN, vozíčkáři)

Soutěž jednotlivců
2. místo - Jaroslava Janečková (třída 8)
2. místo - Michal Stefanu (třída 4)
2. místo - René Tauš (třída 5)
3. místo - Jitka Pivarčiová (třída 5)
3. místo - Daniel Horut (třída 7)
3. místo - Ivan Karabec (třída 10)

Soutěž družstev:
1. místo - Česká Republika - Michal Stefanu, Karel Zmrzlý, Vladimír Kadlík (třída 4)
3. místo - Česká republika - Ivan Karabec, Tomáš Vrbka, Přemysl Zitta (třída 10)
3. místo - Česká republika - Daniel Horut, Zbyněk Lambert, Jaromír Němec (třída 7)

Celkem: 11 medailí

Zdroj výsledků: www.cstps.cz

19. 9. 2005 (23:10) Mistrovství Evropy ve stolním tenise:

Česká republika má na Mistrovství Evropy ve stolním tenise v italském Jesolu první dvě medaile. V soutěži OPEN získal stříbro Ivan Karabec a bronz René Tauš.
Speciální díky Handisportu za výsledkový servis trenérovi vozíčkářů Petru Voborníkovi.


Redakce stránek handisport.cz : Alice Tejkalová
Copyright ©2005 Všechna práva vyhrazena.